Тиждень фізики

З 10 по 13 квітня 2018 року у спеціалізованій школі № 273 міста Києва пройшов тиждень фізики, мета якого - підвищити інтерес до вивчення предмету, збагатити кругозір та інтелект учнів додатковими знаннями.

         Протягом всього тижня в доступній ігровій формі проводилися заходи з фізики. Наскрізна лінія тижня запропонована у вигляді двобічної задачі: з одного боку для підвищення інтересу ‑  конкурс казок «Казка без фізики – не казка», з іншого для виховання серйозного відношення до людського життя ‑  виставка малюнків «Енергозбереження в школі і дома» з конкурсом оповідань «Діти за енергозбереження».

         Учні були активними і тому цей тиждень приніс нам багато цікавого і пізнавального. Упродовж тижня були заплановані наступні заходи: 10 квітня ‑ ранок «Фізика навколо нас» у 8 класі, конкурс малюнків «Світ очима фізики» (3   4 класи), вікторина «Щасливий випадок» у 10 класі, вікторина «Юні знавці фізики» у 7 класі. 11 квітня ‑ дослідження «Фізика і інформатика» 6, 9-10 кл, конкурс віршів, оповідань на фізичну тематику, дослідження «Кінематика і динаміка у житті» 9 кл. 12 квітня ‑ конкурс кросвордів і ребусів, дослідження «Фізика і медицина» у 8 класі, конкурс казок «Казка без фізики – не казка». 13 квітня ‑ дослідження «Фізика і медицина» 8 кл., конкурс малюнків «Світ очима фізики» 4 кл., вікторина «Твій зоряний час». Протягом тижня на уроках інформатики для 2 11 класів у рамках поточних тем проводилися дослідження «Фізика і інформатика».

         Особливо цікавими і творчими для молодшої школи були конкурси малюнків, для середньої школи ‑ відгадування кросвордів, ребусів, для старшої школи ‑ конкурс фізичних казок, притч та анекдотів. Найбільш активні і творчі учасники були відзначені подарунками.