Сьогодні – знавці історії, а завтра - її творці

Школа – це простір життя дітей. У школі учень не готується до життя, а повноцінно живе, і тому всю діяльність навчання ми намагаємося будувати так, щоб сприяти становленню особистості як творця і проєктувальника власного життя. Сучасне покоління формується в динамічному світі, в умовах постійного змінюваного інформаційного простору, що вимагає від молоді уміння швидко вирішувати життєві проблеми.

З метою розвитку інтересу учнів до вивчення історії, формування уміння використовувати теоретичні знання в  різних життєвих ситуаціях, поглиблення знань школярів з історії України та всесвітньої історії, формування історичних компетентностей та виховання патріотизму, любові до рідного краю, підготовки учнів до вибору майбутньої професії з25 січня по  29 січня  в нашому закладі  було проведено Тиждень історії,  гаслом якого стали  слова: «Час летить над нами. Але тінь свою залишає за нашою спиною. Чи не у цій тіні наше минуле й майбутнє?».
25 сiчня кабiнет  - музей icторii (каб. №145)(вчитель історії Калита В.М.), поповнився двома новими експонатами:
1. Домотканий пояс, який подарувала музею панi Наталiя Глушко. Пояс до музею потрапив з Чернiгiвської області, Срiбнянського району, с.Харитонiвки.
2. Ткацький гребiнь для вичiсування вовни перед прядiнням, подарувала Вiта Костюченко. Гребiнь належав її бабусi, яка проживала в с. Браниця Бобровицького району, Чернiгiвськоi  област
і.

25 сiчня  2021 року учитель iсторїї Лавренчук Т.С. провела конкурс "Чиє крiсло?" для учнiв 9-х, 11-го класів, використовуючи iнформацiю про життя, дiяльнiсть видатних осiб Украiни та Европи,  складенi iнтерактивнI вправи з задоволенням були розв'язанi учнями.

26 сiчня пройшла пiдготовка презентацiй 611 класів "Сiм чудес України" та iнформування учнiв про видатні подїї 2021 року.

З учнями 8-х класів проведені історичні ігри "Впізнай особу за описом", "Знайди відповідність", "Хто перший".
Учні 5-11 класів переглянули матеріали до трагічних подій світової історії та показали своє відношення до нехтування прав людини у створених ними сенканах. Учні 11 класу виклали сенканами слово ГОЛОКОСТ.

До річниці бою під Крутами в нашому закладі пройшли історичні уроки «Пам’ятаємо Крути. Крути як відродження українства» для учнів 7-8 класів.

Учні 9-11 класів переглянули відеоматеріали: «Герої крут 1918», «Бій під Крутами 29 січня 1918 року». Також учнями 5-11 класів підготовлені тематичні прас-центри до Дня памяті Героїв Крут.

В шкільній бібліотеці учням пропонувався огляд історичної літератури для позакласного читання.