ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

КАФЕДРИ КРИМІНАЛЬНОГО ПРАВА ТА ННІ №3

З ініціативи науково-педагогічних працівників кафедри кримінального права доцентів Мостепанюк Л.О. та Павловської А.А. та за сприянням заступника директора ННІ № 3 з навчально-методичної та наукової роботи Комаринської Ю.Б. в спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови та літератури № 273 міста Києва 08 лютого 2021 року було проведено профорієнтаційну роботу з учнями 10-11-х класів.

До проведення бесіди щодо правил вступ до Національної академії внутрішніх справ, особливостей підготовки здобувачів вищої освіти та можливостей подальшого працевлаштування залучені курсанти 2 курсу ННІ № 3 НАВС Гашинська Д.В., Захаренко Я.А., Вишняк Ю.М., Матюшко В.М., частина яких є випускниками даної школи.