Тиждень безпечного Інтернету!

9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом “Разом для найкращого Інтернету” (Safer Internet Day).

Учні нашого закладу освіти також приєдналися акції «Безпека дітей в Інтернеті». Різнопланові заходи, серед яких: конкурси малюнків та плакатів, перегляд відео, розробка колажів, проходження квесту об‘єднали учнів та дорослих заради натхнення до позитивних змін та підвищення освіченості з питань безпеки онлай. 10 лютого учні 9-11 класів долучились до  Всеукраїнського онлайн уроку «Онлайн – синергіядля найкращого інтернету».

До Дня безпечного Інтернету учні 2-4 класів переглянули мультфільми «Нові корисні підказки. Увага! Інтернет!», " Безпечний Інтернет. Найжахливіший тижденьПетрика", дізналися більше про Інтернет-культуру, пригадати правила Інтернет спілкування та дали обіцянки їх дотримуватись, а також познайомилися з цікавими, а головне, безпечними Інтернет-ресурсами.

Cоціально-психологічна служба закладу провела виховні години з учнями 5-7-х класів на тему «Безпека в Інтернеті». Їх мета – розширити й поглибити знання про безпечний Інтернет, розвивати уважність, спостережливість, мовленнєві навики, пам’ять, виховувати любов до родини, навколишнього світу, етичне спілкування між товаришами, дорослими, молодшими друзями. Разом з учнями було розроблено поради по використанню безпечного Інтернету та його ресурсів.