Вітаємо переможців

За підсумками І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України в 2020/2021 навчальному році на ІІ міський етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України подані роботи: учениць 10 класу – Косцової Анни, Романової Катерини та учениці 9 класу – Романюк Олександри.

За результатами підсумкових протоколів ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України  КПНЗ «Київська мала академія наук учнівської молоді» роботи учениць нашого закладу отримали такі результати:

Учениця 10 класу Косцова Анна посіла ІІІ місце (загальна кількість балів – 84), тема роботи «Оцінка впливу антропогенних факторів на ґрунти Голосіївського району» педагогічний керівник, учитель географії Лук’янчикова Т.М.

Учениця 10 класу Романова Катерина посіла ІІ місце (загальна кількість балів – 85),  тема роботи «Капілярні методи визначення поверхневого натягу рідин» педагогічний керівник, учитель фізики Лук’янчиков А.В.

Учениця 9 класу  Романюк Олександра посіла ІV місце (загальна кількість балів – 56), тема роботи «Українська демонологія» педагогічний керівник, учитель української мови та літератури Лисенко Н.І.