Тиждень англійської мови

З 05.04.2021 по 09.12.2021 в нашому закладі проходив онлайн тиждень англійської мови.

Метою проведення тижня англійської мови є удосконалення знань, умінь та навичок, отриманих на уроках англійської мови, розширення світогляду та ерудиції учнів; розвиток їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків; виховання любові й шанування людей свого рідного краю і країни, мова якої вивчається, а також формування вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки, заохочувати учнів до роботи над собою; виховувати інтерес до вивчення англійської мови.

Протягом тижня були проведені такі заходи:

У понеділок 05 квітня було оголошено план заходів на тиждень.

Проведена онлайн екскурсія по місту Лондон, оглянули визначні місця та познайомились з цікавими фактами про памятки столиці.

Учні 5-6 класів підготували презентації на тему «ThesightseeingofLondon», завдяки яким розширили свої знання про культуру, історію та архітектуру Лондона.

У вівторок 06 квітня учні 10-11 класів переглянули фрагмент фільму мовою оригіналу, для активізації розмовної лексики. А також виконали тестові завдання для перевірки розуміння побаченого відео.

У середу 07 квітня було проведено урок-гру «FunnyEnglish» у початкових класах. Діти активно приймали участь, отримали нові знання та вивчили нову лексику.

Учні 2 класів підготували малюнки для проєктної роботи «Learningbyplaying» та переглянули свої роботи у вигляді презентації.

У четвер 08 квітня учні перших класів познайомились з літерами «P» та«D». А також вивчили пісеньку «EnglishAlphabet».

Учні 3 класів підготували малюнки та переглянули виставку-презентацію зі своїми роботами.

У п’ятницю 09 квітня учні 10-11 класів захистили свої презентації на тему «Englishspeakingcountries». Представлені роботи розширили знання старшокласників про англомовні країни, їх географічні та культурні особливості.

Також у цей день були підведені підсумки проведення Тижня англійської мови та відзначені найактивніші учні.

Презентації учнів

Виставка малюнків