Проєкт «Посади дерево»

Кожен з нас хоче жити серед краси, яка, крім естетичного задоволення, приносить користь. Дерева очищують повітря, яким ми дихаємо, слугують домівкою для птахів, захищають нас від спеки. Тому ще восени учні 2-А класу вирішили взяти участь у проєкті «Посади дерево». Самі куштували абрикоси, потім збирали кісточки, тримали їх в холодильнику, потім замочували та клали в тепло, а коли кісточка починала проростати, то діти висадили її в грунт в горщик на підвіконня, цілу зиму та початок весни спостерігали: ось один листочок з’явився, за ним другий, третій, а ось -  і маленьке деревце. Сьогодні дитячі деревця ми висадили в грунт на території школи. Посаджене своїми руками дерево дитина ніколи не образить, а навпаки, буде його доглядати та оберігати. Нехай буде біля школи затишно, зелено, заквітчано!