Про олімпійський тиждень!

З 12вересня по 19 вересня 2016 року в спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови та літератури № 273  Голосіївського району міста Києва проходив Всеукраїнський Олімпійський тиждень.

 За програмою тижня  12 вересня відбулись «Веселі старти » для учнів  1-4 класів та турнір з накидування кілець для учнів 5-11 класів.

13.вересня відбулась легкоатлетична естафета для учнів 5-11 класів , у якій брали участь по 4 представники  (2 хлопчики та 2 дівчинки )від кожного

класу.  Цікавим і дуже емоційним став турнір з армреслінгу та атлетичний конкурс серед учнів 5-10 класів. 

 

15.вересня було проведено Всеукраїнський Олімпійський урок для учнів 1-11 класів,   на якому учні ознайомились з історією олімпіад, та досягненнями українських спортсменів у цих змаганнях. Відбулася зустріч із учасницею зимових олімпійських ігор (санний спорт) Лудан Лілією Анатоліївною.

Лілія Анатоліївна, учасниця олімпійської збірної України з санного спорту на чотирьох олімпіадах,  зустрілась з учнями 5-б т а 10-а класу. Вона розповіла про участь в Олімпійських іграх в Нагано (1998р.), Солт –Лейк – Сіті  (2002р.),  Туріні(2006р.) та Ванкувері (2010р.), показала власну форму та    пам’ятні знаки і медалі .

 

 

Найяскравішим змаганням стала спортивна  гра «Козацькому роду – нема переводу!», проведена 16 вересня 2016 року.

В програмі змагань : туристична естафета, перетягування канату, випуск бойового листка, приготування кулішу батьками , медична підготовка, конкурс ерудитів