До Дня захисника України

Сьогоднi, в переддень Дня захисникiв та захисниць України, свята Покрови Пресвятої Богородицi, Дня українського козацтва, випускники 11-A класу завiтали до учнів 1-А, 1-Б, 1-В класів, розповiли їм історію свят, привітали з прийдешніми святами.

Всі три ці свята тісно пов'язані між собою. У запорозьких козаків був особливий культ Богородиці-Покрови як заступниці та захисниці від ворога. Зображували її й на хоругвах, під якими козаки виступали в походи. Нині, на восьмому році війни, сучасні захисники та захисниці мусять боронити Україну від ворога, так само вважаючи Покрову своєю захисницею.

А чи можемо ми допомагати нашим захисникам і захисниця? Звичайно можемо. Для цього потрібно гарно вчитись у школі, розумнішати, вчити історію своєї держави, любити свій край і свою країну, говорити українською мовою, передавати цю любов та знання наступним поколінням.

Учні 11 класу подарували першокласникам спеціальні подарунки. Це мотанки - древній українських оберіг. Хай вони стануть тією ниточкою, що пов'язує всіх нас  з минулим та майбутнім. Хай оберігають від лихого. Хай стануть символом любові до України, родини, рідної школи.