Тиждень біології

Предметні тижні є ефективною формою позакласної роботи. Вони активізують пізнавальну діяльність учнів, сприяють покращенню засвоєння освітньої програми.

З 15 по 19 листопада 2021 року в нашому закладі проходить тиждень біології. Основною метою проведення тижня біології є: виховувати любов до предмету; побачити учнів, у яких інтерес до біології уже сформувався, і привернути увагу тих школярів, які біологію не знають і цікавляться нею мало; розширити знання учнів у різних ділянках цієї науки. Крім того тиждень біології може стати тією спільною справою, що згуртує школярів, допоможе розкрити їх таланти, навчить діяти дружно й організовано, допоможе встановити зв,язки між різними віковими групами.

З метою реалізації мети, 15-17 листопада проведено заходи:

Краща онлайн хмаринка слів з біології.10 клас

Відеоурок «Червона книга України».  У всіх класах

Фоточелендж «Мої домашні улюбленці». Для учнів  6-х класів

Листування між 9 класами по електронній пошті на тему «Що я роблю, щоб зберегти планету»