Безпечна дорога додому

Що може бути важливішим за людське життя? Особливо гостро це питання постає в час невпинного технологічного прогресу, у час, коли людина сама відповідальна за власне здоров’я, життя. Уміння бути обачним серед шаленого транспортного потоку – це і є безпека життя.

З метою залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті, попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму в нашому закладі освіти 19 листопада пройшов Національний урок з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому».

Здобувачі освіти під час уроку повторили основні правила безпеки для пішоходів – учасників дорожнього руху, малювали малюнки, відгадували загадки, повторювали правила надання першої медичної допомоги, повторили правила переходу дороги, правила поведінки в громадському транспорті, тощо…

Переглянули відеоматеріали:

Правила поведінки на вулицях і дорогах

Правила безпечної поведінки на залізниці

Правила використання (носіння) світлоповертальних елементів

Надання домедичної допомоги постраждалим 

Бережіть своє життя й здоров’я, неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху, не забувайте про власну безпеку та безпеку інших учасників дорожнього руху! Наше здоров’я – це наша відповідальність! Незнання правил дорожнього руху не звільняє від відповідальності!