Предметні тижні

Предметні тижні є ефективною формою позакласної роботи. Вони активізують пізнавальну діяльність учнів, сприяють покращенню засвоєння навчальної програми. Мета тижня: узагальнити і розширити знання учнів з біології, екології, розкрити їх значення в житті людини та довести необхідність вивчення дисциплін; виховати дбайливе ставлення до природи; формувати практичні вміння і навички; сприяти екологічному вихованню учнів, свідомому ставленню до власного здоров’я; розвивати творче мислення, пам’ять, мову, вміння логічно міркувати та робити висновки.

Згідно річного плану роботи школи та з метою розвитку творчих здібностей учнів у школі з 15 по 19 листопада  2021 року було проведено тиждень  біології.

Протягом тижня були проведені такі заходи: урок з 6-ми класами на тему «Цей дивний мікросвіт», де учні відгадували одноклітинні організми та проходили вікторину, урок для 10 класу «Білки-будівники» , де найбільш активна учениця Вдовенко Яна створила об’ємну 3D модель білка та ДНК, Павлова Марія – модель дихальної системи, конкурс на кращу онлайн -хмаринку слів з біології. Цікаві хмаринки створили учні Свірідченко В., Голік Д., Романова К.,Косцова А.,Грищенко Є.

Тиждень проходив у незвичному онлайн форматі, проте для учнів він минув цікавота змістовно.