День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи в нашому закладі відзначили заходами, що нагадали про події, які назавжди залишились в пам’яті українців. 21 листопада – день, коли в Україні почалися дві революції: Помаранчева (2004 р.) та Революція гідності (2013 р.). З метою вшанування патріотизму і мужності українців, які стали на захист прав і свободи національних інтересів українського народу з учнями проведені такі заходи: години спілкування «Україна – це територія Гідності і Свободи», «Герої завжди поміж нас», тематичні уроки «Ми – нація, що пам'ятає», виховні години та перегляд відеофільму «Небесна Сотня – Герої не вмирають!»,   випуск стіннівок, перегляд документальних фільмів. Учні початкової школи висловлювали побажання своїй Батьківщині, заповнюючи карту «Я бажаю Україні…».   В шкільний бібліотеці оформлена  виставкаінформаційно-просвітницької літератури «Революція свідомості», «Пам'ятаємо подвиг Героїв Небесної Сотні».

Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.