Методичні рекомендації щодо роботи з мультимедійними дошками

Методичні рекомендації щодо роботи

 з мультимедійними дошками та обладнанням

 

Сучасну школу вже неможливо уявити без комп’ютерної техніки та комп’ютерних технологій. У закладах освіти Дніпровського району міста Києва активно запроваджуються інтерактивні комплекси, що надають вчителям широкі можливості поєднувати під час заняття як традиційні, так і інформаційно-комунікаційні технології. Отже учитель має бути готовим застосувати всі наявні можливості для навчання на уроці.
Мультимедійні програмні засоби несуть у собі широкі можливості, головне, щоб це зрозуміли ті, хто навчає та ті, кого навчають. Це розуміння повинне перерости в зацікавленість не тільки учнів, але й вчителя, що дозволить йому по-новому глянути на методику побудови уроків. Мультимедійний комплекс покликаний привнести у роботу вчителя нові творчі можливості, зручність і комфорт. 
А навчитися працювати з мультимедійним комплексом не так уже й складно. Пропонуємо всім учителям школи скоригувати власну педагогічну діяльність щодо впровадження новітніх інноваційних педагогічних технологій в освітній процес та підключитися до роботи з новими мультимедійними технологіями.
Спеціально для вас ми підібрали матеріали для роботи з інтерактивними комплексами. Переходьте для ознайомлення за посиланнями:
1. Підбірка відео на YouTube каналі щодо можливостей використання інтерактивної дошки на уроках. 
https://www.youtube.com/results?search_query=Інтерактивні+дошки+викорастання+на+уроках 
2. Сенсорна дошка (SMART Board): базові функції та їх використання. 
http://hohoshko.blogspot.com/ 
3. Освіта зі SMART Board. Офіційний сайт компанії ПрАТ Литер. 
http://www.smartboard.com.ua/