Тиждень географії

З метою покращення знань про природу, розвитку почуття відповідальності за рідну землю, заохочення до вивчення природничих наук, зокрема науки про планету Землягеографії з 16 по 19 жовтня в школі пройшов тиждень географії. Учні були дуже активними і тому цей тиждень приніс нам багато цікавого і пізнавального. В рамках цього тижня були проведені заходи:

         У вівторок16.10 на уроках географії було оголошено про відкриття тижня географії.Учнів ознайомили з планом проведення тижня, а також з конкурсами і умовами їх проведення.

         Серед учнів 6-9-х класів був проведений конкурс "ГЕОЛОГІКА" з географії. Усі учні дуже активно приймали участь у конкурсі, тому в конкурсі перемогла дружба.

         Учні 7А та 7Б  класів з великим захопленням взяли участь у грі «Німа карта Африки» 17 жовтня. Найактивнішими учасниками були Фадеєв М.,Хуторянська М., Манило І., Волянський Н., Баленко О.,Іващук О.,Самелюк В., Ткач С., Літвінова А.,Буденна А.,Стеблина І.,Абрютіна С., Абрютіна О.

Для учнів  10 класу була проведена географічна гра «Невідома Європа". Найактивнішими були Федина І.,Самелюк О.,Нікішина К., Долматова В.

На завершення був проведений конкурс віршів про планету "Усмішки з різних широт" для учнів 5-10 кл.

І насамкінець, у п`ятницю 19.10 - підведення підсумків, визначення переможців.  До заходів тижня було залучено  більше 80% учнів старшої школи.

         Нетрадиційність форм проведення позакласних заходів під час тижня географії: добровільна участь у ньому, відсутність жорстких обмежень у часі дають змогу педагогу та учням досягти вагоміших результатів, ніж на звичайному уроці. Адже масовим заходам властиві піднесеність, урочистість, яскравість. Вони залишають значний слід у свідомості й почуттях дітей, сприяють покращенню засвоєння навчальної програми, відтак мають велику навчально-пізнавальну та виховну цінність.