Профорієнтаційна робота

Професійна орієнтація - система освітньої роботи, спрямованої на засвоєння здобувачами освіти знань про соціально-економічні й психофізіологічні умови правильного вибору професії, Правильний вибір професії зумовлює моральне задоволення, позитивну самооцінку, високу продуктивність праці, якість продукції. Завдання профорієнтації полягає в ознайомленні здобувачів освіти з професіями та правилами їх вибору, формування вміння зіставляти свої здібності з вимогами щодо набуття конкретної професії, складати на цій основі реальний план оволодіння професією, а також забезпечення розвитку професійно важливих якостей особистості.

       З метою проведення профорієнтаційної роботи  25.10.2018  в спеціалізованій школі № 273 відбулася зустріч доцента кафедри технічних конструкційних матеріалів і матеріалознавства, факультету конструювання та дизайну Національного університету біоресурсів та природокористування Семеновського Олександра Євгеновича та  заступника декана факультету з профорієнтаційної роботи Похиленка Геннадія Миколайовича зі старшокласниками.

         Гості провели бесіду із здобувачами освіти 10-11 класів, під час якої розповіли про історію кафедри та факультету, його традиції і досягнення, докладно познайомили здобувачів освіти з кожною професією, яку вони можуть отримати, закінчивши навчання на факультеті. Розповіли про  правила прийому абітурієнтів у 2019/2020 навчальному році та презентували дітям буклети кафедри. Бесіда відбувалася в атмосфері зацікавленості здобувачів освіти та активного взаємного діалогу.