Тиждень української мови та літератури

З 5 до 9 листопада 2018 року був організований і проведений вчителями - філологами  Тиждень української мови та літератури  з метою донести до учнів красу і багатство рідної мови.

Під час проведення Тижня української мови та літератури  були організовані і проведені за­ходи, в яких активну участь взяли педагогічні працівники та учні. Учасники мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної української мови, вшанувати пам'ять про видатних діячів нашого народу.

Тиждень розпочали мовним флешмобом. Пятикласники писали на символічних сердечках невеликі твори на тему «Чому я люблю українську мову?». Під час літературної перерви  учні сьомих класів  складали невелике зв’язне висловлювання на патріотичну тему.

 Старшокласники, за шкільною традицією, писали  Всеукраїнський диктант національної єдності. Також учні 11 класів проінформували школярів  про День української писемності та мови, згадували мецената Петра Яцика.

У шкільній бібліотеці було організовано виставку книжок про мову «Український словоспів».

Учителі української мови та літератури провели відкриту виховну годину «Чарівні звуки, рідне слово – моя сердечна українська мова», в ході якої учні декламували поезії про українську мову, розіграли інсценізацію «Рідна мова», уклали збірку народних прислів’їв про слово та мову, переглянули тематичний відеоролик, створили символічний віночок із слів – прикметників  та дієслів для рідної мови. 

 Слід відзначити творчу роботу вчителів української мови та літератури,  які доклали багато зусиль, щоб заходи пройшли на належному рівні.