Тиждень біології

       Одним із видів позакласної роботи є предметний тиждень. З метою покращення знань про природу, заохочення до вивчення природничих наук, зокрема науки про життя у всіх його проявах – біології, з 19 по 23 листопада в школі пройшов тиждень біології. Учні були дуже активними і тому цей тиждень приніс нам багато цікавого і пізнавального. В рамках цього тижня були проведені заходи:

       У понеділок 19.11. на уроках біології було оголошено про відкриття тижня біології.Учнів ознайомили з планом проведення тижня, а також з конкурсами і умовами їх проведення.  Також у цей день серед п’ятих класів було проведено виставку аплікацій на тему "Всесвіт очима дітей". Всі учні створили дуже гарні композиції. Шості класи створювали емблеми класів з паперу та картону. Учасники отримали призи - наліпки та гарні оцінки.

       У вівторок 20.11. учні 10 класу відгадували кросворд, складений ученицею цього класу Герасимчук Марією.

      Середа була цікава тим, що учні 8 А класу (Павлова М.,Свірідченко  В., Головань Д. Остапець Б.) приготували цікаві повідомлення про рослини і тварини на прапорах країн світу.

      У четвер учні 9 А класу писали твір - ессе на тему "Роль генів у житті людини". Найкращі твори написали Ковалівська С.,Самелюк А.,Висоцька С.,Невгадовська К.

     В п’ятницю 23.11 у 8 класі відбувся урок - вікторина "Як я знаю свої м’язи". В цей же день відбулося підбиття підсумків тижня біології, нагородження переможців та активних учнів.