Профорієнтаційний тренінг «Карта життя: свідомий вибір професії»

Студенти 6 курсу спеціальності «Практична психологія»Романенко Надія Вадимівна та Подземельна Віолетта Олегівна разом з викладачем кафедри Краєвою О.А. провели у Спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №273 з поглибленим вивченням української мови та літературипрофорієнтаційний тренінг «Карта життя: свідомий вибір професії».

Під час тренінгу учні 10 та 11 класу мали змогу пройти тестування на виявлення схильностей до певного класу професій, на визначення професійного типу особистості; склали карту інтересів за Є. О. Клімовим; прослухали міні-лекцію щодо різноманітності фахових галузей тощо.

У рамках тренінгу здобувачі освіти подивилися та проаналізували пізнавальне відео про Київський університет імені Бориса Грінченка та навчання у ньому, дізналися про специфіку професії «практичний психолог», зокрема про особливості роботи практичного психолога в дошкільних закладах, школах, ЗВО, а також у сфері бізнесу, HR, коучінгу. Завдяки налагодженій взаємодії під час роботи учні отримали інформацію щодо перспектив кар’єрного розвитку в межах цієї професії, що допоможе їм реалізувати себе в практичній діяльності та приносити користь суспільству.