Тиждень зарубіжної літератури

 З 23 по 27січня в СШ №273 пройшов тиждень зарубіжної літератури.

Учні 5-х класів підготували постановку пєси  Оскара Уальда «Хлопчик-Зірка». Також пройшов конкурс ілюстрацій до твору Е. Портер «Поліанна» серед учнів 5-х класів і конкурс читців сонетів Ф. Петрарки , у якому взяли участь учні 8-х класів. Учні  розвивали акторські здібності, вміння поводитися на сцені, усне мовлення, логічне мислення та виразне читання. 

Учителем зарубіжної літератури Подоліч О.В. було організовано інформаційний куточок «Міфи Давньої Греції».

24 січня  пройшов конкурс ілюстрацій до твору Е. Сетона-Томпсона «Снап» серед учнів 5-х класів, конкурс виразного читання творів Г. Гейне про людину і природу, у якому взяли участь учні 6-7-х класів, а також конкурс читців поезії О. С. Пушкіна серед учнів 10-11-х класів. Під час проведення конкурсів діти показали вміння працювати в групах, власні художньо-естетичні смаки та вміння декламувати вірші.

 Бібліотекарем школи Кондратюк Л.В. було організовано  книжкову виставку «У світі казок».

25 січня пройшла інсценізація твору Льюїса Керролла «Аліса в Країні Див», в якій взяли участь учні 5-х класів, конкурс виразного читання віршів Марини Цвєтаєвої серед учнів 7-9-х класів і конкурс «Знайди відповідність» серед учнів 8-х класів. Конкурси були повчальними та цікавими, хоча і видалися не з легких. Кожен бажаючий випробував свої сили та знання. Під час проведення інсценізації та конкурсів метою учителів зарубіжної літератури було виховання в учнів почуття відповідальності, колективізму, комунікабельності, інтересу до театрального мистецтва та міфології.  

         26 січня була проведена літературна вікторина серед учнів 5-7-х класів «У колі добрих героїв», у якій учні продемонстрували знання творів та їх героїв в ігровій діяльності , а літературна перерва «Упізнай героя з міфів Давньої Греції» дала змогу учням 8-9-х класів  закріпити знання і розвинути стійкий інтерес до давньогрецької міфології та поповнити словниковий запас.

         27 січня пройшла гра «Літературний калейдоскоп», у якій взяли участь учні 8-10-х класів.  Підведено підсумки тижня, учні одержали грамоти. Всі були у піднесеному настрої.