Тиждень фізики

З 08 по 12 квітня 2019 року у закладі пройшов тиждень фізики, мета якого - підвищити інтерес до вивчення предмету, збагатити кругозір та інтелект учнів додатковими знаннями.

         Епіграфом тижня фізики була обрана відома фраза Козьми Пруткова  «Відшукай всьому початок, і ти багато зрозумієш».

         Протягом всього тижня в доступній ігровій формі проводилися заходи з фізики. Наскрізна лінія тижня запропонована у вигляді двобічної задачі: з одного боку для підвищення інтересу ‑  конкурс казок «Фізика у нас вдома», з іншого для виховання серйозного відношення до людського життя ‑  виставка малюнків «Фізика очима дітей» з конкурсом оповідань «Фізика навколо нас».

         Учні були активними і тому цей тиждень приніс нам багато цікавого і пізнавального. Упродовж тижня були заплановані наступні заходи:

08 квітня ‑ вікторина «Юні знавці фізики» у 7 класі, дослідження «Фізика і спорт» у 10 класі, конкурс кросвордів і ребусів, 09 квітня ‑  ранок «Фізика навколо нас» у 8 класі, вікторина «Щасливий випадок» у 7 класі, дослідження «Кінематика і динаміка у житті» у 9 класі, 10 квітня ‑ дослідження «Фізика і інформатика» у 5-6, 8-11 класах, урок-вікторина «Поле чудес» у 10 класі, конкурс віршів, оповідань на фізичну тематику , ранок «Природа – це фізика» у 6 класі , 11 квітня ‑ конкурс комп'ютерних малюнків «Світ очима фізики» у 4 класі , ранок «Природа – це фізика» у 6 класі , дослідження «Фізика і інформатика» у 6 - 9, 11 класах, 12 квітня ‑ дослідження «Фізика і медицина» у 8-11 класах, конкурс комп'ютерних малюнків «Світ очима фізики» у 2 класі, вікторина «Твій зоряний час». Підбиття підсумків тижня фізики, нагородження переможців та активних учнів.

         Протягом тижня на уроках інформатики для 2 11 класів у рамках освітніх програм проводились дослідження «Фізика і інформатика».

         Особливо цікавими і творчими для молодшої школи були конкурси комп'ютерних малюнків, для середньої школи ‑ відгадування кросвордів, ребусів, для старшої школи ‑ конкурс фізичних казок, притч та анекдотів. Найбільш активні і творчі учасники були відзначені подарунками.