Тиждень географії

У вивченні будь-якого шкільного предмета важливу роль відіграють нетрадиційні форми роботи. І це найбільше стосується такої багатогранної науки, як географія. Адже в науці про землю є елементи описовості й пошуку, спостереження й відкриття, оцінки й порівняння, експерименту й прогнозу. Саме в позаурочний час можна знайти найрізноманітніші форми для зацікавлення предметом. Що, як не гра, може допомогти в цій найважливішій справі і виконати основне завдання вчителя — залучити якомога більшу кількість учасників, викликати в учнів інтерес до науки, прагнення вивчати її. Під час гри учні поглиблюють та узагальнюють здобуті знання, розширюють свій кругозір, розвивають творчі здібності, мислення, пам'ять.

         Одним із видів позакласної роботи є предметний тиждень. З метою покращення знань про природу, розвитку почуття відповідальності за рідну землю, заохочення до вивчення природничих наук, зокрема науки про планету Землягеографії з 21 по 25 жовтня в школі пройшов тиждень географії. Учні були дуже активними і тому цей тиждень приніс нам багато цікавого і пізнавального. В рамках цього тижня були проведені такі заходи:

         У понеділок 21.10 на уроках географії було оголошено про відкриття тижня географії.Учнів ознайомили з планом проведення тижня, а також з конкурсами і умовами їх проведення.

         В цей день було проведено всешкільний географічний марафон серед учнів 6-7 класів "Збери слово".В марафоні були задіяні також учителі школи. В результаті цікавого захоплюючого конкурсу учні отримали грамоти та солодкі призи.

22.10. учні 9 класу брали участь в географічній грі "Вгадай прапор". Найкращі знавці країн отримали високі оцінки.

В середу 23.10 серед учнів 6-8 класів було проведено змагання на складання пазлів "Україна - моя Батьківщина". Команди переможців отримали високі оцінки з географії.

         Учні 7А та 7Б  класів з великим захопленням взяли участь у грі «Німа карта Африки» 24 жовтня. Найактивнішими учасниками були Ткаченко С., Федосова Д., Сандюк С., Ожгібесова Д., Литвин Д., Борсук М., Манило О.

Учні 5а та 5б класів брали участь в конкурсі аплікацій "Сонячна система".

Тиждень географії у школі пройшов дуже плідно та цікаво.

Предметний тиждень є дуже дієвою формою роботи. До заходів тижня було залучено більше 70% учнів середньої та старшої школи.