Сучасна письменниця Галина Ромащенко – випускниця СШ № 273

Всеукраїнський літературно-мистецький журнал «Чорнильна хвиля» надрукував інтерв’ю з Галиною Ромащенко - українською письменницею, автором численних віршованих та прозових творів сучасної літератури.

Галина Ромащенко почала писати перші вірші ще з 11 років, коли навчалася в СШ № 273. До речі учителем української мови та літератури в неї була Паламарчук Інна Миколаївна – переможець конкурсу «Учитель року – 2012». З 13 років Галину було обрано для участі в проекті «Літописці українського шоу-бізнесу». Школу закінчила в 2000 році, а вже у 2007 в газеті «Магнат» було надруковано її повість «Кримські полонянки».  У 2013 році низка віршів увійшла до альманаху «Джерело натхнення» видавничого дому «Чорнильна хвиля» та в журналі «Кореспондент» опубліковано статтю про Швецію. У 2014-2015 роках у журналі «Новое время» постійно друкуються різноманітні статті.

Перша збірка творів Галини Ромащенко «Роксолана ХХІ століття»  вийшла зовсім недавно, декілька місяців назад, до якої увійшли як вірші про кохання, так і громадянська лірика. Гортаючи сторінки збірки, ми разом з авторкою ніби перестрибуємо не лише з однієї країни в іншу, а й від трагізму нерозділених почуттів, особистих переживань до переживань за долю країни під час та після Революції Гідності. Сама письменниця говорить, що тримати в руках свою збірку – це неперевершене відчуття, схоже на народження дитини.

Ми пишаємося своєю випускницею, яка упродовж стількох років займається творчою діяльністю та підтримує зв'язок з рідною школою.