Тиждень знань безпеки дорожнього руху

З метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки життєдіяльності здобувачів освіти, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому, дотримання правил поведінки в різних життєвих ситуаціях у  спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови та літератури №273 міста Києва з 11 по 17 листопада  тривав Тиждень  безпеки  дорожнього руху.  Головною темою  стала безпека здобувачів освіти на дорозі, побуті, громадських місцях. Тиждень знань  безпеки  дорожнього руху  – це сім днів масштабних та інформативних заходів, націлених на підвищення обізнаності та усвідомлення кожним найгостріших проблем безпеки дорожнього руху.

Завдання Тижня безпеки  дорожнього руху – нагадати учням про необхідність   спільних дій у сфері дорожньої безпеки. Усі заходи мали на меті привернути увагу суспільства до проблеми травматизму та смертності на дорогах і поліпшення дорожньої безпеки.
Педагоги-організатори, класні керівники та лідери учнівського самоврядування організували показ мультфільмів, конкурси віршів, малюнків, ребусів та загадок про дорожній рух.   
         Серед учнів 7-8 класів було проведено інтелектуальну гру «Що? Де? Коли?»,. Вчителем основи здоров’я були проведені бесіди «Безпека пішохода», «Безпека пасажира».
         Проведення Тижня показало, що учні в достатній мірі знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом. Тиждень поглибив знання учнів у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань Правил дорожнього руху.