Тиждень початкової школи

            З 25 по 29 листопада в закладі освіти  проведено Тиждень початкової школи, на якому передбачені тематичні заходи інформаційного, освітнього та виховного характерів. Заходи обговорено на засіданні методичного об'єднання вчителів 1-4 класів. Робота Тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності  учнів, були цікавими та корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку учнів, згуртовували колективи, вчили креативно мислити.

     Розпочався Тиждень зі станції «Природнича», а саме, виставкою дитячих робіт «Світ і я», де діти виконували композиції на природничу тематику. Дуже цікавим та пізнавальним був клубочок математичних заморочок. Учні 4-х класів самі придумували цікаві задачі та задавали їх своїм однокласникам, учні 1-3 класів розв’язували  задачі,  запропоновані вчителями.  

         Яскраві враження учнів залишила станція «Казкова». Діти випустили газету «Казкові герої» та взяли участь у вікторині «Ми до тебе, казко, в гості завітали», яку проводили учні 9-А  класу.

        Веселою і захоплюючою видалась виставка «Арт-майстерня», де були  представлені сімейні вироби з паперу та різних круп.  Роботи були дуже оригінальними, доводилося впізнавати, які крупи були використані для тієї чи іншої поробки.

       Наступна станція « Здоровя родини – багатство країни. В деяких класах пройшли спортивні змагання, деякі діти взяли участь у  флешмобі.

        На завершення тижня  була виставка робіт із природного матеріалу «Прощай, осене!», яка нікого не залишила байдужим, адже огірок був перетворений в кактус, яблука – в гусінь, катустина – в дівку-ннаречену, гарбуз – в однозубого козака чи міньйона та ще багато оригінальних та цікавих ідей перевтілення.