АКЦІЯ «ДОБРА ІГРАШКА» ТРИВАЄ

До ініціативи 9-А класу прийняти участь в Акції «Добра іграшка» від ГО «Волонтери школярі» долучились учні 7-А, 6-А, 6-Б, 5-А, 5-Б та 4-А класів. В цілому, в акції вже взяли участь більше 100 дітей закладу. Зібрано 8 мішків іграшок. Збір іграшок триває далі.

Для частини учасників акції сьогодні, 13 грудня, відбулось урочисте вручення волонтерських книжок  Головою ГО «Волонтери школярі» - Матвієм Шевченко, учнем 10 класу гімназії №136 м. Києва.

Сьогодні ж учень 9-А класу Горбаченко Василь  та учениця  5-Б класу Оруджлу Фідана разом з представниками волонтерської організації відвезли іграшки в лікарню ОХМАТДИТ.

Вдалося повністю наповнити іграшками та позитивними емоціями ігрову кімнату відділення офтальмології.

В акції приймають участь і інші школи. В найближчі дні їх представники привезуть іграшки для відділень педіатрії та неврології.

Акція триває. На наступному тижні зібрані іграшки попрямують ще й в інтернат №11. Тож іграшки ще можна приносити в каб.133. Для бажаючих отримати книжки волонтера – також ще не пізно принести свої фотографії.

Координатор акції від закладу освіти – Калита В.М.

Від медичного персоналу лікарні ОХМАТДИТ передаємо всім учасникам акції та їх родинам усну подяку за небайдужість.

***Це вже друга акція від ГО «ВолонтериШколярі», в якій беруть участь наші учні. Першими волонтерами стали учні 9-А класу, про що більш детально можна прочитати тут:

http://s273.sytto.com/post/231276-u-stolic-z-yavilas-aleya-ki-vs-kih-shk-l-ро