До уваги учасників освітнього процесу

            До уваги здобувачів освіти 1-11 класів

 У зв’язку з призупинення з 12 березня 2020 року освітнього процесу в режимі реального часу навчання учнів не припиняється. У школі організоване навчання через листування учителя та учнів через мережу Інтернет, зокрема, у кожній вайбер-групі розміщені завдання для кожного класу окремо, враховуючи індивідуальний склад здобувачів освіти. Сюди ви можете поставити будь-яке запитання до вчителя, сюди ви можете надіслати виконану свою роботу, де вчитель перевіряє, вказує на допущені помилки, консультує вас із будь-яких питань. Також ви можете отримати консультацію через будь-які зручні для вас інтернет-ресурси та інші засоби дистанційної комунікації: електронну пошту школи Shkola[email protected]i.ua, мережу  Skype, GoogleTalk, за  деталями звертайтеся до свого класного керівника.

         По завершенні періоду дистанційного навчання учню надаються перевірочні завдання, що складені з питань, які надавалися під час вивчення окремих фрагментів матеріалу.

Для покращення роботи дистанційного навчання буде проведено ряд заходів:

1.     Для учнів 5-11 класів буде проведено вебінар «Як навчатися дистанційно? Відкриті ресурси». Відеозапис якого буде розміщено на порталі ІППО та ДОН.

2.     ІППО створено каталог електронних освітніх ресурсів для учнів та вчителів urok.ippo.kubg.edu.ua

3.     Для учнів 5-9 класів на сайті kievoit.ippo.kubg.edu.ua  розміщено уроки з курсу інформатики, в тому числі профільного рівня навчання інформатики для 10-11 класів із програмування.

4.     Для вивчення окремих тем з української мови та математики  учням 11 класів будуть організовані щотижневі вебінари.

5.     На сайті «Столичний центр відкритої освіти vo.ippo.kubg.edu.ua  розміщено відкриті електронні освітні ресурси для дистанційного навчання учнів.

6.     Для педагогів та учнів на сайті ІППО буде створено блог консультацій з впровадження дистанційного навчання.

З 16 березня 2020 року телеканалом ТРК «Київ» 2 години ефірного часу буде відведено для проведення телеуроків: 4 телеуроки по 30 хвилин з різних предметів спрямовано першочергово для учнів випускних 9-х та 11-х класів. Слідкуйте за програмою.Якісні та безкоштовні ресурси для онлайн-освіти

https://besmart.study — онлайн-платформа підготовки до ЗНО. Курси по всіх предметах.

https://prometheus.org.ua/zno — перший проект масових відкритих онлайн-курсів в Україні. За посиланням – курси підготовки саме до ЗНО.

https://www.ed-era.com/zno - в розробників порталу є чудова добірка курсів саме по підготовці до ЗНО.

https://cutt.ly/FtsrQTt — ютуб-канал вчителя фізики Павла Віктора. Майже півмільйона підписок, майже 20 млн переглядів.

https://ilearn.org.ua/ — Проект дистанційної освіти від «Освіторії».Фонд «Відкрита політика» записав відео -уроки з українсько мови, української літератури , історіі України для підготовки до ЗНО, ДПА :
https://dostupnaosvita.com.ua/video-lessons