Вітаємо з перемогами

Учениця 6-а класу спеціалізованої школи з поглибленим вивченням української мови та літератури №273 міста Києва.

Професійно займається спортом з 4,5 років: 7 років- художньою гімнастикикою та останній рік – естетичною гімнастикою. Зараз Ані 12,5 років.

До 11 років займалася художньою гімнастикою в дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву Дерюгіних, тренер Бережна(Кондратюк) Ольга Сергіївна та хореограф –Занькова Наталія Миколаївна.
За роки занять спортом має наступні здобутки у спорті:

2-ий дорослий розряд з художньої гімнастики та 1-ий дорослий розряд з естетичної гімнастики.
· Золотий призер Міжнародних турнірів турніру пам´яті Е.Каминіної по художній гімнастиці у 2009-2011 рр. (м. Євпаторія);
· Золотий призер Турніру з художньої гімнастики, присвяченому пам´яті заслуженого тренера СРСР Громович Г.М. (2009 р., м. Севастополь);
· Золотий призер Міжнародних турнірів з художньої гімнастики «Юлена» у 2010-2011 рр. (м. Харьків);
· Золотий призер відкритої першості ДЮСШ «Карпатська перлинка» (2010 р., м.Перечин);
· Золотий призер ХІ Міжнародного турніру з художньої гімнастики «Сакура Закарпаття» (2010 р., м. Ужгород);
· Бронзовий призер Всеукраїнського турніру з художньої гімнастики «Луганські зорі» (2011 р., м. Луганськ);
· Срібний призер Всеукраїнського турніру з художньої гімнастики «Зірочка Таврії» (2012 р., м. Херсон);
· Золотий призер Всеукраїнського турніру з художньої гімнастики «Чарівний світ дитинства» (2012 р., м. Луцьк) та ін.

А також:

· Фіналістка телевізійного проекту «Чудо-люди» на каналі ICTV (2011р.);
· Володар Гран-прі ХІІІ Міжнародного конкурсу-фестивалю для дітей та молоді «Зоряні мости» 2011 р. (м. Київ);
· Лауреат фестивалів дитячої творчості «Голосіївські дзвоники-2010» та «Голосіївські дзвоники-2011» (м. Київ);
· Неодноразовий гість програми «Підйом» на Новому каналі;
· Героїня ток-шоу «Віра. Надія. Любов» на Першому національному каналі.


Восени 2015 року, після семи років занять художньою гімнастикою, Аня перейшла в спортивну школу «Чемпіон» та стала займатися естетичною гімнастикою. Це неймовірної краси командний вид спорту, за яким майбутнє.

Змагання у різних містах України відбуваються майже щомісяця. То ж за рік праці в команді скарбничка юної гімнастки збільшилася на сім золотих  медалей Всеукраїнських турнірів та чемпіонатів.А у вересні 2016 року у складі команди «Grand» Аня Косцова стала чемпіонкою України з естетичної гімнастики (у віковій категорії 12-14 років). Чемпіонат проходив у м.Вінниця. Організатор – Федерація України з естетичної гімнастики.

Професійний ріст команди Гранд триває. Нещодавно команда перейшла змагатися до вікової категорії 14-16 років (а Ані поки ще 12, вона є дозволеним виключенням з правил вікового цензу). Змагатися з дорослими дівчатками, ще складніше, ніж з однолітками.І у цій віковій категорії  у команди поки все ще попереду – і змагання, і перемоги, і, сподіваємося, чемпіонство. Найближчі змагання – на початку березня.

 

А ще Аня, як активна вболівальниця за українських спортсменів на Олімпіаді в Ріо, стала переможцем всеукраїнського флешмобу «Вболіваємо разом», організованого Національним Олімпійським комітетом України, написавши в Ріо листа в підтримку своєї улюбленої спортсменки – художньої гімнастки Анни Різатдінової.
Нагородження переможниці відбулося 10 вересня, в День фізичної культури та спорту, в рамках відкриття Всеукраїнського «Олімпійського уроку» в Києві. Приз Ані вручала тренер Анни Різатдінової - Ірина Блохіна.


Також Аню особисто познайомили з Президентом Національного Олімпійського комітету, олімпійським чемпіоном, багаторазовим чемпіоном світу зі стрибків у висоту Сергієм Назаровичем Бубкою.

 

Про життя:
Киянкою Аня стала у свої три рочки. 
А народилася й зростала – в
Міжнародному дитячому центрі «Артек», що на території нині анексованого Криму, де більш ніж десятиліття на педагогічній ниві працювали її батьки (мама-методист, а згодом - помічник Генерального директора, тато – директор дитячого табору «Лазурний», начальник Управління педагогічних програм МДЦ «Артек»).За все, що береться, Аня доводить до кінця та викладається на всі сто відсотків!
Встигає навчатись у двох школах: до обіду у звичайній
(оцінки має з усіх предметів 11-12), 
після обіду – у спортивній
(навіть у суботу, іноді й в неділю, тренування тривають 3-4 години).
Багато і змістовно читає. Любить творчі напрямки діяльності: малювати, ліпити з глини, обожнює писати воском писанки, плести з резинок та крючком, співати, фотографувати, вивчати англійську, брати активну участь у всьому, що відбувається навколо
, розробляє власні авторські виставки для дитячої бібліотеки №15, бере участь як ведуча у різноманітних заходах.