Зарахування дітей до закладів освіти міста Києва

Шановні батьки, до вашої уваги наводимо цьогорічні особливості зарахування до закладів освіти Києва❗️

 🚩Система електронного запису дітей до садочків Києва відновить свою роботу з 18 травня 2️020 року.

📌Прийом дітей до садочків розпочнеться розсилкою електронних запрошень відповідно до черговості заявок. Протягом 10 календарних днів батьки мають надати погодження в електронному кабінеті.
📌Електронні запрошення, що були надіслані батькам дошкільнят до оголошення карантину, є дійсними.
📌Після відновлення роботи закладів дошкільної освіти для зарахування дитини до садочка батькам необхідно надати пакет документів відповідно до графіків прийому, затверджених керівником у 14-денний термін після зняття карантинних обмежень.
📌Керівники закладів дошкільної освіти здійснюють моніторинг даних щодо згоди батьків на зарахування дитини до дитсадка та інформують їх електронним листом про дату і час прийому у садочку.
📌Батьки, в свою чергу, підтверджують електронним листом погодження або перенесення дати і часу прийому.

🚩Зарахування учнів до закладів загальної середньої освіти:

📌прийом документів від батьків майбутніх першокласників буде розпочато за умови фізичного повернення педагогічних колективів до приміщень закладів освіти.
📌Термін прийому документів буде дотримано – не менше одного місяця з початку оголошення прийому;
📌першочергово зараховуватимуться усі діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене, а також діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі, діти працівників цього закладу освіти, випускники дошкільного підрозділу цього закладу освіти (за його наявності);
📌батьки майбутніх першокласників при поданні заяви про зарахування можуть не пред’являти документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків, якщо відомості про дитину містяться у реєстрі територіальної громади міста Києва, та адреса реєстрації відноситься до території обслуговування закладу освіти;
📌зарахування на вільні місця теж відбуватиметься із дотриманням вимог до проведення жеребкування.
📌Заяву про зарахування до закладу освіти батьки (один з батьків дитини) подають особисто (пред’являючи документ, що посвідчує особу заявника).
📌До заяви додаються: копія свідоцтва про народження дитини (під час подання документів пред’являється оригінал відповідного документа); оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о.
📌Якщо відомості про дитину не містяться у реєстрі територіальної громади міста Києва відповідної території обслуговування, батьки пред’являють також оригінали документів, що підтверджують місце проживання дитини чи одного з батьків на території обслуговування закладу освіти.
📌Через місяць після початку прийому документів до 1-х класів наказом керівника закладу освіти будуть зараховані всі діти, які мають право на першочергове зарахування, батьками яких будуть подані (пред’явлені) до закладів освіти оригінали вищеперерахованих документів.
📌Одночасно з дітьми, які мають право на першочергове зарахування, на вільні місця (у разі їх наявності) зараховуються діти, якщо кількість поданих заяв не перевищує загальну кількість місць у перших класах.
📌У разі, якщо кількість бажаючих здобувати освіту в закладі перевищує кількість наявних місць в 1-х класах, жеребкування на вільні місця проводиться через 5 днів після оприлюднення списку зарахованих учнів.
📌Наказ про зарахування учнів за результатами жеребкування видається через 5 днів після проведення жеребкування за умови надання до закладу освіти оригіналів документів.
❗️Прийом майбутніх першокласників до закладів загальної середньої освіти буде завершено максимально через 42 (43) дні після його оголошення.

🚩Заяви на конкурсні випробування до 5-х класів закладів загальної середньої освіти ІІ та ІІ-ІІІ ступенів навчання та новоутворених 5-х класів подаються в електронному вигляді з 15 по 31 травня❗️
Рекомендуємо перше конкурсне випробування провести 5 червня (у разі можливості фізичного повернення учасників освітнього процесу до приміщень закладів освіти); друге (якщо таке передбачено закладом освіти) - 10 червня.
🚩Зарахування до 10-х класів закладу освіти І-ІІІ або ІІ-ІІІ ступенів здійснюється після оголошення наказу про переведення учнів 9 класу цього закладу освіти (які виявили намір продовжити навчання в ньому і не були відраховані або переведені до іншого закладу освіти).
🚩Зарахування на вільні місця до 10-х класів закладів освіти І-ІІІ або ІІ-ІІІ ступенів (за їх наявності) та 10-х класів закладів освіти ІІІ ступеня здійснюється за результатами конкурсу.

🚩У закладах професійно-технічної освіти приймальні комісії працюють в режимі подачі заяв на вступ онлайн❗️
📌Для зручності абітурієнтів до роботи приймальних комісій залучені консультанти, з якими можна зв’язатися через сайти закладів освіти.
📌Прийом документів буде здійснюватися відповідно до Правил прийому до закладів професійної (професійно-технічної) освіти з 01 липня до 31 серпня 2020 року.

Шановні батьки, слідкуйте за інформацією щодо особливостей прийому до закладів освіти, наявності вільних місць тощо, що розміщена на веб-сайтах закладів освіти!

Також просимо приходити до закладу освіти відповідно до погодженої дати, за умови задовільного стану здоров'я, у засобах індивідуального захисту (маска, рукавички), з розумінням поставитися до проведення процедури температурного скринінгу та інших обмежувальних заходів.