Тиждень фізики

 З 10 по 14 квітня 2017 року у школі  пройшов тиждень фізики, мета якого - підвищити інтерес до вивчення предмета, збагатити кругозір та інтелект учнів додатковими знаннями.

                              Протягом всього тижня в доступній ігровій формі проводились різні заходи з фізики. Учні були дуже активними і тому цей тиждень приніс нам багато цікавого і пізнавального. Упродовж тижня були заплановані заходи: 10 квітня ‑ дослідження з теми «Фізика і спорт» у 10 класі, урок-подорож «До витоків світобудови» для 8 – 10 класів, ранок «Природа – це фізика» у 6 класі. 11 квітня ‑ ранок «Фізика навколо нас» у 8 класі, конкурс малюнків «Світ очима фізики» (2 5 класи), вікторина «Щасливий випадок» у 10 класі, вікторина «Юні знавці фізики» у 7 класі. 12 квітня ‑ конкурс кросвордів і ребусів, дослідження «Фізика і медицина» у 8 класі, конкурс казок «Казка без фізики – не казка».  13 квітня ‑ урок-подорож «До витоків світобудови» для 9 – 11 класів, дослідження «Струм у різних середовищах. Практичне використання» у 9 класі, конкурс віршів, оповідань на фізичну тематику, конкурс малюнків «Світ очима фізики» (3- 5 класи), вікторина «Твій зоряний час». Протягом тижня на уроках інформатики для 2 11 класів у рамках поточних тем проводилися дослідження «Фізика і інформатика».

                              Особливо цікавими і творчими для молодшої школи були конкурси малюнків, для середньої школи ‑ відгадування кросвордів, ребусів, для старшої школи ‑ конкурс фізичних казок, притч та анекдотів. Найбільш активні і творчі учасники були відзначені подарунками.