День цивільного захисту

З 10  по  14 квітня 2017 р. у закладі пройшов Тиждень безпеки життєдіяльності. Штаб з організації і проведення Дня цивільного  захисту та Тижня знань з безпеки життєдіяльності розробив план заходів по підготовці і проведенню даних заходів.

Протягом тижня проведено: бесіди з питань пожежної безпеки, безпеки життєдіяльності, правил поводження при виявленні вибухонебезпечних предметів, надання першої допомоги травмованим і потерпілим та про порядок дій  в умовах надзвичайних ситуацій, терористичних актів, диверсій, мінування, дії в разі виникнення пожежі та інших небезпек для учнів 1-10 класів; вікторина знавців правил пожежної безпеки, конкурс малюнків на тему «Такий безпечний світ», «Запобігти, врятувати, допомогти!» для учнів 1-4 класів;

На уроках  з основ здоров’я  проведено бесіди – «Безпечна праця батьків  - запорука щасливої родини!».

Проведено конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».

Відпрацьовано дії учнів, постійного складу закладу відповідно до варіантів можливої обстановки на території навчального закладу у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру.

До участі в проведенні Дня цивільного  захисту 14 квітня були залучені керівний склад штабу ЦЗ школи, особовий склад невоєнізованих формувань ЦЗ, весь постійний склад учнів.

            Тиждень з  безпеки життєдіяльності та День цивільного  захисту закінчились підведенням підсумків на загальношкільній лінійці.