Річниця створення Товариства Червоного Хреста України

18 квітня 2017 року виповнюється 99 років з часу створення Товариства Червоного Хреста України (ТЧХУ) – найбільшої за чисельністю в країні гуманітарної організації. 

Саме в цей день бібліотекарями  бібліотеки №15 для дітей та  партнерами - Голосіївським Червоним Хрестом  була організована святкова акція "За рік від свого 100-ліття!" для учнів та громади Корчуватого. На акцію були запрошені учні 2-х класів спеціалізованої школи  І-ІІІ ступенів №273 з учителями: Журко Іриною Іванівною та Мациборою Людмилою Олексіївною; батьки, представники ЦБС (Локоть Н.Я.) та громада Корчуватого. Допомагали у заході молоді волонтери Голосіївського Червоного Хреста. З музичним привітанням виступив відомий київський співак Руслан Іщенко. Було приємною несподіванкою виступи та дарунки юних користувачів. Діти читали свої вірші-присвяти, вручали малюнки для наших благодійників. Голова Товариства Голосіївського Червоного Хреста Сульженко Ігор Вікторовичбув дуже вражений підготовкою  юних друзів! Він розповів присутнім про історію виникнення Товариства Червоного Хреста та Червоного Півмісяця у світі, звернув увагу на основну місію. Це - захист життя людини, попередження та полегшення людських страждань під час збройних конфліктів, стихійного лиха, катастроф та аварій, надання допомоги медичній службі збройних сил. Взявши на себе з перших днів існування – з 1918 року – благородну місію турботи про здоров`я людей та їхнє благополуччя, Товариство продовжує пропагувати Основоположні принципи Міжнародного  руху  Червоного  Хреста, а  також   цінності, непідвласні часу – милосердя, людяність, співчуття.За майже вікову історію своєї діяльності Товариство Червоного Хреста України пройшло визначний шлях, насичений мільйонами благородних вчинків, спрямованих на допомогу найуразливішим громадянам та постраждалим від надзвичайних ситуацій та збройних конфліктів.

Товариство Червоного Хреста України 99 років поспіль допомогає державі у наданні медичної, соціально-побутової, матеріальної та натуральної допомоги найбільш незахищеним верствам населення. На це спрямовані програми та численні благодійні заходи Товариства.