У нас у гостях – правозахисник і поетеса

Сьогодні нашим гостем є Катерина Нікітюк – випускниця 2000 року, адвокат і поетеса водночас.  До речі, писати Катя почала ще в школі, коли навчалася в 10-11 класах. Першими були вірші, присвячені загиблим героям у роки війни, також вірші про дружбу, кохання, вчителів. Деякі з них написані російською мовою. Проте любов до рідної мови, літератури, історії України та правознавства, за словами Каті, прищепили учителі нашої школи.

З теплотою й ніжністю поетеса згадувала шкільні роки, розповіла учням про роботу правозахисника, також  найцікавіші історії з власного життя.
         Катя - дивовижна людина, яка уміє поєднати літературну творчість з адвокатурою, родину з роботою… І все їй вдається робити бездоганно. Катя дуже сучасна, цікава у спілкуванні, життєрадісна, оптиміст по життю. А найголовніше – знає, що хоче від життя. Така зустріч є завжди корисною і потрібною для школярів у наш непростий час. Учнів 7-А класу Катя надихнула навіть на складання чотиривірша (тему «Люди» учні обрали самі). Ось їхня колективна робота!

Люди сучасні жорстокі і злі,

Але нещастя веде їх до люті.

Шлях до свободи шукають вони,

Але насправді в кайдани закуті…