Вітаємо переможця конкурсу творчих робіт учнів 10–11 класів м. Києва та Київської області «Молодь Київщини – за «зелену» економіку»

Торгово-промислова палата України спільно з Міністерством екології та природних ресурсів України, Державним агентством України з управління зоною відчуження та Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України 16 травня 2017 року проводила Другу міжнародну конференцію «Зелена» модернізація економіки: виклики та можливості розвитку сонячної енергетики».

Конференція проводилася за підтримки Програми сприяння «зеленій» модернізації української економіки, яка фінансується урядом Німеччини та реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Під час конференції відбулося нагородження переможців щорічного конкурсу творчих робіт учнів 10–11 класів м. Києва та Київської області «Молодь Київщини – за «зелену» економіку», започаткованого кафедрою екологічного менеджменту та підприємництва Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Учень 11А класу нашої школи Пилипенко Ростислав був нагороджений грамотою конференції та цінним подарунком - "розумним годинником"JPSadultwatch.