Зустріч з майстром спорту

21 вересня  2017 року у спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови та літератури № 273 відбулась зустріч учнів 9-10 класів з майстром спорту міжнародного класу з санного спорту Лудан Лілією Анатоліївною.  На цій зустрічі учні  познайомились з історією зимових Олімпійських ігор, з особливостями санного спорту, спортивною біографією Лудан Л.А., яка брала участь у чотирьох зимових олімпіадах. Учнів особливо зацікавила розповідь про тренування спортсменів – саночників, особливості будови санок та екіпірування спортсменів. Кожен учасник зустрічі отримав подарунки від Київської міської організації Національного олімпійського комітету України.

Цим заходом завершився Всеукраїнський олімпійський тиждень в рамках якого в школі були проведені змагання між учнями 6-х класів , виставки малюнків учнів 1-4 класів та Олімпійські уроки - бесіди для учнів 1-11 класів.

Учні та педагоги спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови та літератури № 273 висловлюють подяку Лудан Л.А., керівництву КДЮСШ «Арго» Просвірніній С.С. та Київській міській організації НОК України