Тиждень української мови та літератури

Згідно зі шкільним планом роботи на 2017-2018 навчальний рік з 06 по 10 листопада в спеціалізованій школі  №273проходивТиждень  української мови та літератури. Мета проведення  полягала в підвищенні загальної мовної культури, підвищенні грамотності, прищепленні любові до української мови.

          06 листопада пройшов відбірковий тур серед учнів 5-8 класів. Учні протягом 1 хвилини  складали  усне звязне висловлювання на патріотичну тему. Цей конкурс видався не з легких, але він був повчальним і цікавим. Кожен бажаючий випробував свої сили та удосконалив свої знання.

          07 листопада  пройшла літературна перерва "Що за диво - наша мова", в якій взяли участь учні 5-11 класів, прочитавши віночок українських поезій.  Також  06 та 07 листопада класні керівники провели виховні години на тему «Любіть Україну і мову її солов'їну!»

         08 листопада учні 5-11 класів взяли участь у конкурсі ім. Тараса Шевченка. Також цього дня у  наполегливій боротьбі та захоплюючій атмосфері пройшов лінгвістичний турнір «Від слова до слова – зложиться мова»  серед учнів 5-9 класів, де перемогу здобули кращі знавці мови.

09 листопада в День української мови та літератури пройшов  І(шкільний) етап конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика. За шкільною традицією, учні 9-11 класів та вчителі взяли участь у написанні  радіодиктанту.

          Учні школи під керівництвом учителів української мови та літератури протягом тижня підготували спецвипуск газети «Жуків острів».

         10 листопада відбулося закриття Тижня. Учні одержали грамоти. Всі були у піднесеному настрої.