Тиждень біології

Шкільною практикою перевірено, що розвиток школяра відбувається не тільки на уроці, а й у позаурочний час в атмосфері вільного спілкування, праці, дозвілля. При цьому різні форми позакласної роботи дають змогу врахувати індивідуальні особливості учнів, їх схильності, освітні потреби, мотиви та пізнавальні інтереси.

         Одним із видів позакласної роботи є предметний тиждень. З метою покращення знань про природу, заохочення до вивчення природничих наук, зокрема науки про життя у всіх його проявах – біології, з 13 по 17 листопада в школі пройшов тиждень біології. Учні були дуже активними і тому цей тиждень приніс нам багато цікавого і пізнавального. В рамках цього тижня були проведені заходи:

         У понеділок 13.11. на уроках біології було оголошено про відкриття тижня біології.Учнів ознайомили з планом проведення тижня, а також з конкурсами і умовами їх проведення.

 Також у цей день серед п’ятих класів було проведено виставку гербаріїв на тему "Гербарій -краса, непідвладна часу". Всі учні створили дуже гарні композиції.

    

 

  


    

         У вівторок 14.11. серед учнів 9-11 класів була проведена інтегрована вікторина "Біологія - фізика, математика", яку провів з учнями учитель фізики Андрій Вікторович. Переможцями стали Калинець О., Савіна О., Іванова В., Мішталь Х., Корчака Д., Нікішина К., Магон М.

Серед учнів 9А класу була проведена вікторина «Впізнай тварину». Усі учні дуже активно приймали участь у вікторині, тому в конкурсі перемогла дружба.

   

 

   


          Надзвичайно захопливо проходив конкурс у 7А класі "Намалюй тварину із закритими очима". Найкраще із завданням впоралася Варламова Камілла.

 

 


 

Але найцікавіше проходила біологічна гра "Пошук скарбів" для учнів 7 та 9-х класів. Учням необхідно було протягом дня на перервах підійти до вчителів-предметників, отримати спеціальне завдання в конвертах та на швидкість виконати його.

 

       

 

     Гра в школі перетворилася на спражнє захопливе змагання, яке закінчилося перемогою всіх класів. В проведенні гри нам допомагали: Альона Олегівна та Алла Василівна (станція англійської мови), Таміла Олексіївна та Надія Іванівна (станція української мови), Ніна Дмитрівна (станція математики), Андрій Вікторович (станція фізики, географії).


   


                                                      

 

     Учасники отримали солодкі призи та гарні оцінки.

    В четвер серед учнів 11А класу була проведена інтегрована вікторина "Біологія - англійська". В проведенні вікторини нам допомогла Альона Олегівна. Учні завзято взялися за роботу та швидко впоралися із перекладом тексту біологічного характеру, за що отримали гарні оцінки.

В пятницю 17.11 учні 10А класу дуже цікаво розповідали про рослини і тварини, які зустрічаються на прапорах та гербах світу. Особливо активними були Захаренко Я., Мішталь Х., Савіна О., Калинець О., Іванова В.,Гашинська Д.

В цей же день відбулося підбиття підсумків тижня біології, нагородження переможців та активних учнів.