Тиждень початкової школи

З 13.11 по 17.11 у закладі відбувся тиждень початкової школи, який було проведено з метою створення в навчально- виховному процесі атмосфери, що сприятиме розвитку особистості дитини, розкриттю творчих здібностей, відчуття радості за свої досягнення, віри у власні сили, активізацію методичної роботи та творчого потенціалу вчителів початкових класів.
  Роботу булло сплановано так, щоб проведені заходи охоплювали різні сфери навчально- виховної діяльності вчителів та учнів, були не тільки цікавими, а й корисними.
  Учні початкової  школи брали активну участь у математичних конкурсах та вікторинах.
Першокласників зацікавила гра  «Пані каліграфія запрошує на гостину».
Другокласники змагались у конкурсі «Словникова диво- скринька», демонструючи  вміння пояснити лексичне значення слів.
  Для учнів 3 класів було проведено вікторину  «Знавці прислів’їв»   Неабияку фантазію  та творчу уяву проявили учні  4 класів у конкурсі «Казкові стежинки. Осіння казка від кожної дитинки».
  День природознавства відбувся   під гаслом «Цікавий світ навколо нас». 
Проведення пошукового квесту-експедиції «Вивчаємо довкілля. Що?  Де?   Коли?», вікторини  «Екологічними стежками», усного журналу «Навколишній світ. Цікаві факти»  сприяло формуванню в учнів дослідницьких умінь, набуттю досвіду навчально- пізнавальної та природоохоронної діяльності учнів.
  Заходи, проведені в День здоров’я, під гаслом « Ми- за здоровий спосіб життя» сприяли формуванню в учнів мотивації до дбайливого ставлення до власного здоров’я, прагнення до ведення здорового способу життя.