Тиждень географії

З 12 по 16 жовтня 2020 року в школі проведено Тиждень географії. Метою проведення заходів було поглиблення знань учнів з географії, розширення наукового світогляду, підвищення інтересу до географічної науки, дослідження навколишнього середовища, всебічного розвитку особистості, виховання інтересу до вивчення географії.

Програма Тижня географії була розроблена таким чином, щоб були задіяні усі учні середніх та старших класів. А за активну участь усі учасники мали можливість отримати «бонуси», для покращення балу з географії.

Тиждень був відкритий тематичною виставкою плакатів "Наша планета".

Переможцем тижня став10 клас, який брав участь у конкурсі "Галопом по Європам".

Допитливими та кмітливими виявилися 8-ті класи, які брали участь у конкурсі складання географічних пазлів на швидкість «Україна - наша країна».

 Найактивнішими у змаганнях стали учні: Ренке Валерія, Ліник Дмитро, Романова Катерина (10 кл.), Сандюк С., Ожгібесова Д., Бабенко А. ( кл.), Гордієнко Д., Федосова Д., Рябцева С., Ткаченко С. ( кл.)

Активно змагалися і 6-ті класи, які довели усім, що географічна наука їм не байдужа, а навпаки, необхідна.

         Тиждень географії виявився насиченим, цікавим, довів, що географічна наука корисна у сучасному світі і захоплює своїми цікавими фактами та відкриттями.

Учні показали добрі знання з географії, вміння застосовувати теоретичні знання на практиці, отримали позитивні емоції.