Представляємо керівників шкільних гуртків та спортивних секцій

1.   Секцію волейболу для учнів 5-11 класів очолює Шенцева Руслана Олександрівна – досвідчений вчитель фізичної культури, талановитий та успішний тренер. Під її керівництвом збірні команди школи  з волейболу посідали призові місця в Голосіївському районі. Руслана Олександрівна є визнаним суддею спортивних змагань з волейболу. Запрошуємо до нашої секції.

2.   Керівником гуртка «Солоне тісто » - є Кондратюк Людмила Володимирівна. Вона вже довгий час займається з учнями початкової школи ліпленням із солоного тіста та виготовленням сувенірів. Під її керівництвом діти створюють цікаві вироби і композиції, сувеніри та листівки. Учні неодноразово брали участь у районних конкурсах і виставках .  Запрошуємо до нашого гуртка.

3.   На заняттях гуртка «Юні інспектори дорожнього руху», який проводить  Кондратюк Людмила Володимирівна, діти вивчають правила дорожнього руху і розказують про них іншим учням, беруть участь у районних конкурсах знавців правил дорожнього руху, виступають з літературно – музичними композиціями у конкурсах агітбригад.  Запрошуємо до нашого гуртка.

4.   Стрілецький гурток очолює Паламарчук Віталій Іванович. Під його керівництвом учні 9-11 класів, в рамках підготовки до Всеукраїнського конкурсу «Джура», вчаться стрілецькій справі, козацькому вишколу, беруть участь у спортивних змаганнях. Запрошуємо до нашого гуртка.

5.   Заняття туристичного гуртка проводить Корж Михайло Вікторович  - досвідчений керівник, який навчить основам туризму,  проведе незвіданими туристичними шляхами та водними маршрутами. Кожен гуртківець опанує пішохідний, водний туризм і проведе багато часу на зборах. Це дуже цікаво, видовищно і корисно. Запрошуємо до нашого гуртка.

6.   Вокальний  гурток очолює Забуранна Васіліса Андріївна- талановита, креативна. Разом з нею діти опанують вокальне мистецтво, навчаться володіти власним голосом, вивчать сучасний дитячий пісенний репертуар. Запрошуємо до нашого гуртка.

7.   Володіна Світлана Олександрівна – є керівником гуртка «Чарівний пензлик». Учні початкової школи навчаться малювати, створювати цікаві композиції  і роботи. Світлана Олександрівна – творча людина, талановитий керівник запрошує до гурткаучнів 1-4 класів.