Наші досягнення у 2019-2020 навчальному році

Активну участь учні закладу брали у І, ІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад, районних та міських конкурсах, Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідних робіт МАН, Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика, Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка тощо.

Про доволі високий рівень навчання й виховання учнів свідчать результати школи в предметних олімпіадах, конкурсах-захистах науково-дослідницьких робіт МАН, творчих конкурсах, спортивних змаганнях.

     На виконання наказів Управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації від 20.09.2019 №285 «Про проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти Голосіївського району в 2019/2020  навчальному році» та від 21.10.2019 № 317 «Про проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських та київських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році», відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів учні закладу прийняли участь у ІІ етапі олімпіад та показали такі результати:


За підсумками  I (районного) етапуВсеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2019-2020 навчальному році визнано  переможцями:

ученицю 8 класу Вдовенко Яну Валеріївну, секція історія України – ІІ місце (учитель Лавренчук Тетяна Сергіївна);

ученицю 9 класу Косцову Анну Сергіївну, секція українська мова – ІІ місце (учитель Авраменко Таміла Олексіївна);

ученицю 11 класу Долматову Вікторію Сергіївну, секція мистецтвознавство – ІІІ місце (учитель Горбатюк Валентина);

ученицю 9 класу Романову Катерину Ігорівну, секція експериментальна фізика – ІІ місце (учитель Лук’янчиков Андрій Вікторович);

ученицю 9 класу Косцову Анну Сергіївну, секція екологія – ІІІ місце (учитель Лук’янчикова Тетяна Миколаївна);

ученицю 10 класу Богданець Дарію  Сергіївну, секція англійська мова – ІІ місце (Кеда Ірина Василівна).

          За результатами ІІ ( міського ) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Київської Малої академії наук учнівської молоді (Київського територіального відділення МАН України) учениця 9 класу Романова Катерина нагороджена грамотою за роботу «Методи визначення поверхневого натягу рідин», (відділення «Фізики та астрономії», секція «Експериментальної фізики»), педагогічний керівник, учитель фізики Лук’янчиков А.В.

 

З метою вшанування творчої спадщини Тараса Шевченка, виявлення творчо обдарованої учнівської та студентської молоді, виховання в молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу  07 листопада 2019 року був проведений ІІ (районний) етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Учениця 7-Б класу Ткаченко Софія Сергіївна посіла ІІІ місце (учитель української мови та літератури Лисенко Н.І.).

Переможці ІІ етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

І місце –  учениця  11 класу Долматова Вікторія Сергіївна (учитель Горбатюк Валентина Іванівна)

ІІ місце – учениця 9 класу Косцова Анна Сергіївна (учитель Авраменко Таміла Олексіївна)

Учениця 9-А класу Косцова Анна (вчитель Авраменко Т.О.) брала участь у Відкритому фестивалі-конкурсі авторської прози, поезії, пісні «Як тебе не любити…» серед учнівської  та студентської молоді.

Авторські твори оцінювались за наступними критеріями: змістовне наповнення тексту, самобутність автора, відповідність правилам композиції, самобутність автора, оригінальність подачі матеріалу.

Фінал конкурсу відбувся 16 лютого в Київському Палаці дітей та юнацтва, де Аніне оповідання-роздум «Як тебе не любити, Києве мій…» отримало найвищий бал від журі та І місце в конкурсі.

Учениця 9-А класу Косцова Анна (педагог – Авраменко Таміла Олексіївна) перемогла  у XXVIII Міжнародному конкурсі-фестивалі дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах» у номінації «Літературний твір» (1 місце).