Паламарчук Інна Миколаївна

Директор школи

Кабінет: 132

Телефон: 0442593239

Години прийому: вівторок: з 14.00 до 16.00

 

Верцімаха Ніна Дмитрівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Кабінет: 220

Телефон: 0442593756

Години прийому: середа: з 14.00 до 16.00


 Авраменко Таміла Олексіївна

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Кабінет: 220

Телефон: 0442593756

Години прийому: понеділок: з 14.00 до 16.00

 

Коваленко Олена Миколаївна

Заступник директора з виховної роботи

Кабінет: 312

Телефон: 0442593756

Години прийому: п’ятниця: з 14.00 до 16.00

 

Подоліч Олена Володимирівна

Практичний психолог

 

Кондратюк Людмила Володимирівна

Бібліотекар

Григоренко Надія Миколаївна

Завідуюча господарством


Учителі початкових класів:

Скибенко Ірина Володимирівна

Панкратова Оксана Володимирівна

Вороніна Оксана Олександрівна

Буцько Галина Луківна

Куценко Тетяна Іванівна

Авраменко Таміла Олексіївна

Мацибора Людмила Олексіївна

Журко Ірина Іванівна

Єлфімова Діна Миколаївна

Лавренко Алла Володимирівна

Смірнова Марина Сергіївна

Медведська Ольга Михайлівна

Учителі української мови та літератури:

Паламарчук Інна Миколаївна

Лисенко Надія Іванівна

Горбатюк Валентина Іванівна

Учителі англійської мови:

Кеда Ірина Василівна

Юркова Аліна Миколаївна

Подоліч Анна Сергіївна

 

Учителі зарубіжної літератури:

Чуйко Світлана Анатоліївна

Подоліч Олена Володимирівна

Учителі історії:

Калита Віктор Михайлович

Лавренчук Тетяна Семенівна

 

Учителі математики:

Верцімаха Ніна Дмитрівна

Коваленко Олена Миколаївна

Єрмакова Валентина Петрівна

Довгопола Інна Миколаївна


Учителі  інформатики:

Лук’янчиков Андрій Вікторович
Довгопола Інна Миколаївна


 

Учителі біології:

 Лук’янчикова Тетяна Миколаївна


Учителі географії:

Лук’янчикова Тетяна Миколаївна

 

Учителі фізики:

 Лук’янчиков Андрій Вікторович 


Учителі  музичного мистецтва

Забуранна Васілісса Андріївна

 

Учителі трудового навчання:

Володіна Світлана Олександрівна

 

Учителі фізичної культури:

Шенцева Руслана Олександрівна

Коваленко Олена Олексіївна

Паламарчук Віталій Іванович


Вихователі грури подовженого дня:

Юзіна Ірина Володимирівна

Шашкіна Анастасія Станіславівна